Komu Spojenci pomáhají

Sportovní klub vozíčkářů Praha sdružuje vozíčkáře z celé republiky. V jeho oddílech se na rekreační, závodní i vrcholové úrovni věnujeme florbalu, lyžování, cyklistice, raftingu, lezectví, potápění, orientačnímu závodu a stolnímu tenisu. Naše náklady na sport jsou mnohonásobně vyšší, než pro člověka bez hendikepu. Potřebujeme sportovní vozíky, speciální lyže a kola, potřebujeme asistenci při přesunech, při převlékání dresů, kombinéz či neoprenu, při zvedání po pádech, při pohybu v terénu.  Potřebujeme zvláštní organizaci všech akcí s ohledem na bezbariérovost a naše specifické potřeby.  To vše nám Vaše spojenectví pomůže zajistit.

Jak Spojenci pomáhají

Být Spojencem znamená sportovat tak, jak to máte rádi. Nezáleží na tom, zda sportujete občas nebo pravidelně, zlehka nebo náruživě, výhradně rekreačně nebo závodně. Pomoci můžete využitím kterékoli z níže uvedených možností. Nebo vymyslete možnost jinou. Vaší fantazii se meze nekladou.

  • Věnujte SKV Praha malou částku (například 1 Kč) za každý uběhnutý, uplavaný, na čemkoli ujetý kilometr, vstřelený gól, slezený metr, zvednutý kilogram….. (princip lze aplikovat na jakýkoli sport). Nezáleží na tom, jaké časové období si pro podporu zvolíte. Může jít o Vaše občasné sportování pro kondici, pravidelný trénink nebo jen jeden výlet, závod či turnaj.
  • Požádejte známé, kamarády, členy rodiny, spolužáky, kolegy, aby znásobili Vaší podporu tím, že i oni věnují SKV Praha stejnou malou částku za každý váš kilometr (metr, kilogram, gól…). Pokud budete chtít, rádi Vám pomůžeme. Poskytneme Vám text s naší žádostí o podporu, který Vašim blízkým pouze rozešlete.
  • Zprostředkujte podporu na tomto principu v rámci sportovní akce, závodu nebo turnaje. Malou částku za každý ujetý nebo uběhnutý kilometr či vstřelený gól apod. věnují účastníci.
  • Zprostředkujte podporu na tomto principu při pravidelné lekci ve fitcentru.  Malou částku za procvičenou minutu nebo při spinningu ujetý km věnují klienti.
  • Zprostředkujte podporu na tomto principu ve škole, kde učíte nebo kam chodí Vaše děti. Zapojit se mohou jednotlivé třídy nebo celé školy. Podpora může být vázána na tradiční školní turnaj, hodiny tělocviku nebo sportovní kurz.
  • Zprostředkujte podporu ve firmě, kde pracujete. Firma může věnovat malou částku v závislosti na sportovním výkonu zaměstnance (např. 1 Kč za každý gól vstřelený zaměstnancem při florbale, který hraje s přáteli). Spolupráce může probíhat dlouhodobě nebo například jeden měsíc. Firma nás může také podpořit v souvislosti se sportem provozovaným při teambuildingu.

 

www.spojenci.cz

Děkujeme našim partnerům!

  • Bez pomoci společnosti Timberbox bychom neměli medaile a dokončené originální poháry, které vyrábějí děti naší školy 

www.drevenekazety.cz

  • Bez pomoci Komerční pojišťovny bychom neměli dostatek odměn pro vítěze a všechny ostatní účastníky turnaje 

www.kb-pojistovna.cz 

   

  • Děkujeme žákům školy ZŠ Bří Jandusů za vytvoření krásných pohárů :)

 

Kontakt

Kontaktní osoba: Tomáš Michal ZŠ Bří Jandusů

nám Bří Jandusů 2
Praha - Uhříněves
104 00

www.zsjandusu.net

www.skvpraha.org

www.spojenci.cz
tmichal@zsjandusu.net